Kurumsal Yetki Logolarımız
Bülten üyelik için e-postanızı yazınız.

BTOMESYEB Genel Müdürü Sn. Ramazan KARAKÖK yeni yıl tebriği

29.Aralık.2017

İnsan kaynaklı adımlar atarak başarıyı yakaladığımız 2017 yılını geride bırakarak yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

2017 yılında 64 ayrı meslekte mesleki yeterlilik sınav ve belgelendirme hizmeti veren BTSO MESYEB alanında Türkiye'nin en büyük kurumu olmayı başardı ve ulusal bir marka haline geldi. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası liderliğinde faaliyet gösteren merkezimiz, mesleklerin uluslararası standartlara uygun hale gelmesi için önemli bir misyon üstleniyor

Kurulduğu günden bu yana 30'u aşkın şehirde binlerce çalışanın mesleki yeterliliğini ölçen kuruluşumuz yaklaşık 30bin personelin mesleki yeterlilik belgesi almasını sağladı. 

Sektörlerin ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünün sağlanması konusunda önemli çalışmalara imza atan MESYEB olarak sadece Bursa'da değil, ülkemizin dört bir yanında uzman öğretmenlerimiz ile mesleki yeterlilik üzerine çalışmalarımızı yürütüyoruz. 

Merkezimizin kurulmasından kısa bir sürede bu noktaya ulaşmasında bizlere yaptıkları katkılar ve liderlik için BTSO Başkanımız Sayın İbrahim Burkay ve değerli yönetim kurulumuza teşekkürlerimi sunuyorum.
2018 yılında Hedefimiz, ekonomik büyümeye liderlik eden sektörlerimizin nitelikli insan kaynağına güç katarak, ülkemizin gelecek hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.

2018 yılının Devletimize, milletimize ve sektörümüze hayırlı ve uğurlu gelmesi temennisiyle tüm kamu özel sektör çalışanlarımızın ve sektörümüzün yeni yılını kutluyor, sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar getirmesini diliyorum.